CK Szkoła Jazdy, kim jesteśmy?

CK Szkoła Jazdy Hozer&Kruk to stosunkowo nowa szkoła jazdy w Kielcach. Pod własną marką wystartowaliśmy na początku 2013 roku, ale uczymy jazdy znacznie dłużej.  W krótkim czasie udało nam się zdobyć dość dużą popularność i zaufanie na lokalnym rynku, mimo rozpoczęcia działalności w najtrudniejszym od wielu lat okresie dla branży. Sukcesywnie dążymy do stworzenia jednej z najlepszych szkół w Kielcach. Skorzystaj na tym.

Dlaczego my?

Jesteśmy młodzi, przystojni, doświadczeni w branży nauki jazdy. Mamy na koncie setki wyszkolonych kursantów. W naszej szkole jazdy do pracy podchodzimy poważnie, ale z odpowiednim dystansem. Potrafimy dostosować się do Twoich oczekiwań, predyspozycji i postępów w nauce. Stres jest często nieunikniony w nauce jazdy, nie każdy urodził się kierowcą rajdowym. Rozumiemy to. Dlatego na jazdach z nami stawiamy na cierpliwość, nie obiecujemy Ci, że w połowie kursu będziesz wchodzić w każdy zakręt na ręcznym, ale zrobimy wszystko abyś czuł/a się możliwie pewnie siedząc za kierownicą. Tym samym zdanie egzaminu powinno być dla Ciebie pestką.

Gwarantujemy, że:

 • Nie będziemy się na Ciebie drzeć jak coś nie wyjdzie.
 • Szanujemy Twój czas i nie będziemy w nim załatwiać swoich spraw typu zakupy na obiad.

6 LUTEGO

spotkanie organizacyjne

W podanym dniu o godzinie 17:50 w biurze szkoły odbędzie się spotkanie organizacyjne dla wszystkich zapisanych osób. Każdy chętny będzie mógł przejść badania lekarskie (opłata 200zł dla lekarza, dlaczego tyle?) niezbędne do wyrobienia Profilu Kandydata na Kierowcę. Sprawdzimy wszystkie dokumenty, przekażecie nam co trzeba do wyrobienia PKK za Was. Na spotkaniu ustalimy datę pierwszego wykładu. Spotkanie trwa od 30 minut do ponad godziny, w zależności od ilości osób.

Więcej o PKK tutaj. Przeczytaj i sprawdź co potrzebujesz.

Termin nie pasuje? Kolejny kurs planowany jest na 16 lutego.

Kurs na prawo jazdy

Pełny kurs na prawo jazdy od zera do bohatera. Jeżeli myślisz, że kierownicę w samochodzie na noc zabiera się do domu, nie ważne. Jeżeli skręt w lewo na skrzyżowaniu przypomina Ci zadanie z fizyki atomowej, nie ważne. Wszystkiego się nauczysz.

Kurs obejmuje:

 • Naukę jazdy od początku, czyli od 'nigdy nie siedziałam za kierownicą’. Bezstresowo i indywidualnie.
 • Przygotowanie również (nie tylko!) pod kątem egzaminu. Trasy egzaminacyjne, zadania wymagane na egzaminie. Tak aby egzaminator wiedział, że ma do czynienia z przyszłym kierowcą, a nie robotem jadącym  tylko 'na pamięć’.
 • Parkowanie, zawracania i inne manewry, tak abyś nigdy nie trafił/a na YouTube w filmiku pod tytułem „Kobieta parkuje pod supermarketem na trzech miejscach, w 15 minucie potrąca pieszego i kasuje samochód’.
 • Ćwiczenia na placu manewrowym zlokalizowanym w centrum miasta.
 • Jazda po drogach o podwyższonej dopuszczalnej prędkości i poza terenem zabudowanym.

I wiele innych atrakcji.

Kurs to 30 godzin lekcyjnych w części teoretycznej w tym zajęcia z pierwszej pomocy z ratownikiem medycznym (pracownikiem kieleckiego pogotowia ratunkowego) i 30 godzin zegarowych części praktycznej, czyli jazd.

Jazdy dodatkowe

Zapraszamy też na jazdy dodatkowe (uzupełniające) osoby, które nie robiły kursu podstawowego w naszej szkole. Jeżeli chcesz skorzystać z naszych usług przed kolejnym podejściem do egzaminu oferujemy:

 • ogólne powtórzenie z nauki jazdy
 • przypomnienie i analizę tras na których możesz znaleźć się na egzaminie
 • próbę na placu manewrowym
 • próbny egzamin w całości, jedziemy pod WORD i udajemy egzamin, sprawdzamy czy dasz sobie radę na prawdziwym egzaminie

Ofertę kierujemy także do osób już posiadających uprawniania, ale z różnych powodów obawiających się jazdy po mieście. Przypadki 'zrobiłam prawo jazdy x lat temu ale leżało w szufladzie i teraz boję się jeździć’ nie są nam obce.

W sprawie jazd dodatkowych prosimy kontaktować się bezpośrednio do instruktorów.

Informacja – Najczęściej zadawane pytania

Jak zapisać się na kurs w CK Szkole Jazdy?

 1. Wypełnij formularz Zapisów Online lub zadzwoń i podaj swoje dane.
 2. Zatroszcz się o badania lekarskie i PKK. Badania możesz zrobić u nas na spotkaniu organizacyjnym, a robotę z PKK zwalić na nas. Full serwis, no problem.
 3. Przyjdź na pierwsze wykłady.

Co to jest PKK? Jakie dokumenty potrzebuję?

Wszystko na ten temat tutaj.

Czy muszę mieć ukończone 18 lat żeby zapisać się na prawo jazdy?

Na kurs możesz zapisać się najwcześniej 3 miesiące przed 18 urodzinami. Osoby urodzone 15 marca, mogą rozpocząć szkolenie od 15 stycznia.

Jakimi samochodami szkolicie?

Samochody w naszej szkole to Toyoty Yaris III, czyli te których używa WORD Kielce na egzaminach.

Jeżeli chcesz więcej informacji i interesuje Cię m.in. 'Czemu kurs kosztuje tyle i tyle?’ 'Jaka jest zdawalność?’ itd., to zapraszamy do działu Objaśniamy, wyjaśniamy.