Wygląda na to, że ja (Michał) i nasza szkoła padła ofiarą bardzo niefajnego zagrania ‚kolegów’ z branży – panów ze szkoły jazdy Duo działającej w miejscowościach Złotoryja i Legnicy. Ów osobnicy chcąc promować swoją szkołę najwyraźniej postawili na facebooka. I słusznie. Jednak kolejnym ich krokiem nie był proces kreatywny – w uproszczeniu – wymyślenie czegoś przy użyciu mózgu.
Zamiast tego korzystając z wybitnych umiejętności graficznych, nabytych na wieczorowym kursie Painta dla dorosłych, postanowili skopiować niemal wszystkie reklamówki z prowadzonych przeze mnie stron. Nieładnie.

3/4 treści ich profili na fb jest oparte na materiałach z moich stron (dobrejazdy.pl i strona CK Szkoły Jazdy) oraz odpowiednich do nich fanpage’y.

https://www.facebook.com/DuoAkademiaNaukiJazdy
https://www.facebook.com/duonaukajazdy

A tak to wygląda.

Bez zażenowania zebrali poklask swoich fanów. Niestety na facebooka wchodzą chyba tylko wtedy kiedy zobaczą, że u nas pojawiło się coś nowego co można skopiować. Nie zauważyli więc mojej grzecznej prośby o zaprzestanie wyżej wspomnianego procederu.


O ile ta strona już nie zniknie, a google bardzo dobrze indeksuje i pewnie nie pominie faktu, że wspominam tutaj o takiej a nie innej szkole jazdy, to przy najbliższej wolnej chwili pójdę nieco dalej. Nie bez żalu, ale jednak poświęcę te kilka złotych na wykupienie domeny www.duo-zlotoryja-zenada.info oraz jej pozycjonowanie, tak aby ukazała się w wynikach wyżej niż ich własna strona. A na stronie będzie właśnie ta treść. I wtedy trzeba będzie zmienić nazwę i od nowa ciężko pracować w Paincie zamazując czyjeś podpisy.

Pozdrawiam.
Michał