Zapisy Online

Zapisy otwarte. Śmiało.

zapisujesz się na wykłady w FERIE?

dopisz uwagach na który kurs przyjdziesz 12 czy 19 lutego 

Aktualna cena kursu to 1299zł. Szczegóły tutaj.

Liczba miejsc ograniczona. Na każdy kurs zapisujemy maksymalnie 18 osób. Jeżeli informacja powyżej wskazuje, że zapisy są otwarte, Twoje zgłoszenie jest ważne. W przypadku informacji o zamknięciu zapisów na najbliższy kurs.. Zapraszamy na następny termin.

Zapisy Online

Wypełnij i prześlij nam zamieszczony obok formularz aby zgłosić się do najbliższego kursu.

Po zapisaniu się kolejnym krokiem będzie wyrobienie Twojego PKK. Zrobisz to sam/a lub zlecisz nam na pierwszym spotkaniu. Wszystko o PKK możesz przeczytać tutaj. Przygotuj potrzebne dokumenty.

Widzimy się na pierwszym spotkaniu. Nie musisz wcześniej być w biurze.

Dane z formularza przesyłane są tylko do właścicieli Szkoły Jazdy H&K na potrzeby stworzenia listy kursantów na najbliższy kurs.
Formularz zgłoszeniowy
* oznacza pole wymagane
Twój PESEL będzie nam potrzebny do pobrania Twojego numeru PKK.
Numer telefonu będzie wykorzystany tylko w razie konieczności kontaktu oraz do przesłania przypomnienia dzień przed rozpoczęciem kursu.

Jeżeli przybywasz z polecenia naszego kursanta/swojego znajomego wpisz tu jego lub jej nazwisko. Będziemy wiedzieli komu dać ciastko.
O przydzieleniu do danego instruktora decyduje przede wszystkim jego wolny czas dla nowych kursantów. Jednak jeżeli wskażesz konkretnego instruktora, na którym Ci zależy, będziemy mieli to na uwadze. Musimy jednak wiedzieć o tym wcześniej, czyli teraz lub na pierwszym spotkaniu.
Jeżeli posiadasz Voucher wpisz jego 3-cyfrowy kod np. 089.
Wybierz miejsce ZAMELDOWANIA jeżeli chcesz (i możesz) wyrobić PKK za naszym pośrednictwem.