Zapisy otwarte. Śmiało.

Aktualna cena kursu to 2000zł. Szczegóły tutaj.

Liczba miejsc ograniczona. Na każdy kurs zapisujemy maksymalnie 18 osób. Jeżeli informacja powyżej wskazuje, że zapisy są otwarte, Twoje zgłoszenie jest ważne. W przypadku informacji o zamknięciu zapisów na najbliższy kurs.. Zapraszamy na następny termin.

Zapisy Online

Wypełnij i prześlij nam zamieszczony obok formularz aby zgłosić się do najbliższego kursu.

Po zapisaniu się (lub przed) zatroszcz się o Profil Kandydata na Kierowcę. Wszystko o PKK możesz przeczytać tutaj. Przygotuj zdjęcie. Jeżeli badania lekarskie zrobisz dopiero po pierwszym spotkaniu organizacyjnym będziesz musiał/a wyrobić profil i nam dostarczyć.

Widzimy się na pierwszym spotkaniu. Nie musisz wcześniej być w biurze.

Formularz zgłoszeniowy
* oznacza pole wymagane
Twój PESEL będzie nam potrzebny do pobrania Twojego numeru PKK.

Numer telefonu będzie wykorzystany tylko w razie konieczności kontaktu w sprawie kursu na prawo jazdy oraz do przesłania przypomnienia dzień przed rozpoczęciem kursu. Nie będzie użyty w celach marketingowych.Jeżeli przybywasz z polecenia naszego kursanta/swojego znajomego możesz napisać od kogo. Będziemy wiedzieli komu dać ciastko.
Jeżeli zapisujesz się nie na najbliższy termin tylko np. na kolejny podany to wpisz w uwagach jego datę.

O przydzieleniu do danego instruktora decyduje przede wszystkim jego wolny czas dla nowych kursantów. Jednak jeżeli wskażesz konkretnego instruktora, na którym Ci zależy, będziemy mieli to na uwadze. Musimy jednak wiedzieć o tym wcześniej, czyli teraz lub na pierwszym spotkaniu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celu stworzenia listy uczestników kursu na prawo jazdy oraz pobrania mojego Profilu Kandydata na Kierowcę do systemu ewidencji kursantów PortalOSK zgodnie z Ustawą o Kierujących Pojazdami. Administratorem danych jest Szkoła Jazdy Hozer-Kruk reprezentowana przez MTH Michał Hozer z siedzibą ul. Bodzentyńska 10/103, 25-150 Kielce.