Najbliższe dostępne terminy rozpoczęcia kursów:

06 lipca; godz. 16:45

20 lipca; godz. 16:45

10 sierpnia; godz. 16:45

24 sierpnia; godz. 16:45

Aktualna cena kursu: 2400zł

Cena nie obejmuje badań lekarskich.

Wpisowe 500zł płatne na pierwszym spotkaniu lub przelewem (nr konta w zakładce kontakt). Reszta płatności może być wpłacana w dowolnych ratach. Wpłacenie całej kwoty jest warunkiem uzyskania zaświadczenia o ukończeniu kursu (aktualizacji profilu PKK).

Możesz odbyć kurs bez uczestniczenia w wykładach przechodząc bezpośrednio części praktycznej kursu: Wpłacasz wpisowe 500zł przelewem » dostajesz od nas materiały do nauki » wyrabiasz profil PKK » umawiasz i zdajesz egzamin teoretyczny w WORD » rozpoczynasz jazdy.

Zaznacz odpowiednią kratkę w formularzu. Skontaktujemy się z Tobą po otrzymaniu wpisowego na konto. Więcej info o tej opcji: tutaj.

Czy muszę być w szkole przed rozpoczęciem?

Nie. Wystarczy, że prześlesz poniższy formularz. Wizyta osobiście w biurze przed rozpoczęciem jest zbędna. Widzimy się dopiero na rozpoczęciu.

Co muszę przynieść na rozpoczęcie?

Najlepiej gotowy Profil Kandydata na Kierowcę.
Jeżeli nie zdążysz wyrobić go wcześniej to trudno, przyjdź na pierwsze spotkanie organizacyjne nawet jeżeli nie masz nic. Pomożemy, będzie ok.

Gdzie mogę zrobić badania lekarskie?

My polecamy: Dariusz Mika
Paderewskiego 48, Kielce (budynek Centrum Rondo; przy Rondzie Grudzińskiego IX Wieków-Paderewskiego-Czarnowska)
tel.: 601 168 693
czynne: czwartki 16-18, soboty 8-10
koszt: 200zł, można płacić kartą

Do kiedy muszę wpłacić wpisowe?

Przelewem przed rozpoczęciem lub na pierwszym spotkaniu. Awaryjnie można później.

Kiedy i w jakich godzinach będą wykłady?

Szczegółów dowiesz się na pierwszym spotkaniu. Przeważnie wykłady zaczynają się w kolejnym tygodniu, w godzinach ok. 16:30, trwają po 2 godziny. Szczegółowy harmonogram wykładowca ustala z grupą tak aby większości pasowało.

Formularz zgłoszeniowy na kurs
* oznacza pole wymagane
Twój PESEL będzie nam potrzebny do pobrania Twojego numeru PKK.

Numer telefonu będzie wykorzystany tylko w razie konieczności kontaktu w sprawie kursu na prawo jazdy.

Jeżeli przybywasz z polecenia naszego kursanta/swojego znajomego możesz napisać od kogo. Będziemy wiedzieli komu dać ciastko.

O przydzieleniu do danego instruktora decyduje przede wszystkim jego wolny czas dla nowych kursantów. Jednak jeżeli wskażesz konkretnego instruktora, na którym Ci zależy, będziemy mieli to na uwadze. Musimy jednak wiedzieć o tym wcześniej, czyli teraz. Jeżeli nie wybierzesz nikogo konkretnego dopasujemy Ci najlepszego instruktora dla Ciebie.

Zaznacz jeżeli chcesz przejść bezpośrednio do jazd. Info wyżej.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celu stworzenia listy uczestników kursu na prawo jazdy oraz pobrania mojego Profilu Kandydata na Kierowcę do systemu ewidencji kursantów PortalOSK zgodnie z Ustawą o Kierujących Pojazdami. Administratorem danych jest Szkoła Jazdy Hozer-Kruk reprezentowana przez MTH Michał Hozer z siedzibą ul. Bodzentyńska 10/103, 25-150 Kielce.